Nie narzekam na brak pieniędzy. Czy Wymiennik może mi się do czegoś przydać?

Niemal każdy ma w szafach i na półkach mnóstwo rzeczy, które obrastają kurzem i niepotrzebnie zajmują przestrzeń. Warto wystawić je na Wymienniku – może przydadzą się komuś innemu? Wymiennik to sposób, by dać rzeczom drugie życie i chronić środowisko, zapobiegając niepotrzebnym zakupom.
Wymiennik jest przede wszystkim społecznością, która łączy osoby z różnych środowisk i w różnym wieku. Chcesz poznać ciekawe osoby? Jest szansa, że wokół Ciebie żyją ludzie hojni i otwarci, gotowi podzielić się swoim czasem, talentami, pożyczyć brakujące narzędzia albo zaprosić Cię na obiad.
Wiedza jest bezcenna, zwłaszcza jeśli możemy zdobywać ją w nieformalnej atmosferze, od ludzi pełnych pasji. Dzięki Wymiennikowi można nauczyć się gotowania, masażu czy programowania, wybrać się na warsztat jogi albo spróbować jazdy na monocyklu. Umiesz robić coś wyjątkowego i chcesz się tym podzielić? Zorganizuj warsztaty.
Wreszcie Wymiennik to fascynujące laboratorium ekonomiczne, w którym można zaobserwować, jak działa bezodsetkowa, społecznościowa waluta – alterka.


Kategoria:PODSTAWY

← Nie narzekam na brak pieniędzy. Czy Wymiennik może mi się do czegoś przydać?

Komentarze