Bazar Wymiennika w listopadzie

bazar_list

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na Bazar Wymiennika w listopadzie.
Wracamy na osiedle Jazdów, tym razem będziemy gościć w domku PM na Trawie (Jazdów 3/12).
[mapa:http://bit.ly/1QPiyhA]

Sobota, 28 listopada, godz. 15-18.

Tradycyjnie, bazar Wymiennika to sposób na bezpieniężne wymiany i najlepsze miejsce by dowiedzieć się, co to jest Wymiennik, jak działa, zapisać się na miejscu i od razu cieszyć się swobodą wymian.

Na bazarze można oferować i znaleźć wszytko, ubrania, jedzenie, przetwory, książki, magazyny, rękodzieło, przedmioty gospodarstwa domowego i nie tylko, gadżety oraz usługi wykonywane na miejscu.

Zapraszamy wszystkie osoby, które korzystają z Wymiennika oraz te, które chcą postawić swoje pierwsze kroki w bezgotówkowych wymianach.

Jeśli chcesz mieć swoje stoisko na Wymiennikowym Bazarze napisz do nas: kontakt@wymiennik.org

Na miejscu będą dostępne stoły i krzesła.

Dołączcie do wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/195863870754325/

*ZASADY UDZIAŁU*
Uwaga – to nie jest zwykła garażówka. W Wymienniku nie posługujemy się pieniędzmi, nie musicie brać ze sobą portfela. Korzystamy z alterki, alternatywnej waluty, która umożliwia swobodną, niekoniecznie barterową wymianę.
Każdy może wziąć udział w bazarze (również jako wystawca) na takich samych zasadach, jak użytkownicy Wymiennika. Na miejscu będzie można założyć konto i dowiedzieć się, jak działa nasz serwis i czemu służy.
Zachęcamy też do samodzielnego założenia konta przed przyjściem na bazar: https://www.community-exchange.org/terms.asp?xid=wsww

Do zobaczenia!

Komentarze

W kategorii wydarzenia. Tagi .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>