Bazar Wymiennika w kwietniu

Zapraszamy na Bazar Wymiennika!

przyjmujemy alterkiWiosna w rozkwicie, na pewno więc przyda się i wietrzenie szaf i urozmaicanie świeżością nas i naszego otoczenia.

W Wymienniku, nieustannie, wymieniamy się bez używania pieniędzy, nasze wzajemne zobowiązania mierzywmy w alterkach, naszej wewnętrznej walucie.
Na bazar zapraszamy zarówno osoby już korzystające z Wymiennika, jak i te które z bezgotówkowych wymian skorzystają po raz pierwszy.

Na bazarze można oferować i znaleźć wszytko, ubrania, jedzenie, przetwory, książki, magazyny, rękodzieło, przedmioty gospodarstwa domowego i nie tylko, gadżety oraz usługi wykonywane na miejscu.

 

czas: 23 kwietnia (sobota), godz. 12-15

miejsce: Warsztat, pl. Konstytucji 4 (Warszawa)


ZASADY UDZIAŁU
Uwaga – to nie jest zwykła garażówka. W Wymienniku nie posługujemy się pieniędzmi, nie musicie brać ze sobą portfela. Korzystamy z alterki, alternatywnej waluty, która umożliwia swobodną, niekoniecznie barterową wymianę.
Każdy może wziąć udział w bazarze (również jako wystawca) na takich samych zasadach, jak użytkownicy Wymiennika. Na miejscu będzie można założyć konto i dowiedzieć się, jak działa nasz serwis i czemu służy.
Zachęcamy też do samodzielnego założenia konta przed przyjściem na bazar: http://wymiennik.org/dolacz/

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!


Do zobaczenia!

Komentarze

W kategorii wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>