Bazar Poświąteczny w Przedszkolu

Zapraszamy na POŚWIĄTECZNY BAZAR w Przedszkolu nr 47 „Mali artyści” w Warszawie

29 grudnia, czyli wtorek od 15.30 do 16.30

Tuż przed uroczystymi, świątecznymi rytuałami, przypominamy o być może nowym zwyczaju w Przedszkolu – poświątecznym bazarze.
Zapraszamy na bazar bezgotówkowy, czyli swobodną wymianę przedmiotów z użyciem alternatywnej waluty.
Zachęcamy do wystawiania ubrań, książek, zabawek, sprzętów, smakołyków, rękodzieła i innych rzeczy. Zapewnimy kącik zajęć plastycznych dla dzieci prowadzony przez plastyczkę – historyczkę sztuki, użytkowniczkę Wymiennika, która oferuje m.in opiekę nad dziećmi oraz wspólne wyprawy do warszawskich Muzeów.

Przypominamy też, że Wymiennik to społecznościowy system wymiany, w którym dbamy o wzajemność przysług. Nie posługujemy się pieniędzmi, nie trzeba więc brać ze sobą portfela. Korzystamy z alterki, alternatywnej waluty, która umożliwia swobodną wymianę przy użyciu punktów zapisywanych na kontach w serwisie Wymiennik.
Na miejscu będzie można założyć konto i dowiedzieć się, jak działa nasz serwis i czemu służy.
Każda osoba, która założy konto w Wymienniku, otrzyma przygotowany specjalnie z tej okazji zeszyt do zapisywania wymian.

FB Wymiennik


Niemal każdy gromadzi w domu rzeczy, z których nie korzysta, a które mogą przydać się komuś innemu. Powab nowości przemija szybciej niż użyteczność. Dlatego – nie tylko w świątecznym okresie – zapraszamy do dzielenia się zabawkami, ubraniami, sprzętem, książkami (nie tylko dla dzieci), naczyniami i innymi rzeczami, które mogą jeszcze kogoś uszczęśliwić. Z mebla będą mogli korzystać wszyscy rodzice i dzieci.

Regał Wymian to jednak coś więcej niż mebel do zostawiania niepotrzebnych przedmiotów. To zaproszenie do podróży w czasy, kiedy ludzie zbliżali się do siebie poprzez wymianę. Chcemy, żeby regał pełnił także funkcję tablicy ogłoszeń o poszukiwanych i oferowanych przysługach – drobnych, średnich i wielkich.

 

logo_wszystkie

Komentarze

W kategorii wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>